Vraagprijs: | op aanvraag |
Adres: | Schapendreef |
Postcode: | 5445 AB |
Plaatsnaam: | Landhorst |
Type woning: | Vrijstaand |
Aantal kamers: | 6 |
Woonoppervlakte: | 155 m2 |
Perceeloppervlakte: | 524 m2 |
Inhoud woonhuis: | 430 m3 |
Bouwjaar: | 1966 |
Isolatie voorzieningen: | spouw - en dakisolatie en grotendeels isolerende beglazing |
Aantal badkamers: | 1 |
Verwarming: | c.v.-combiketel 2012 |
Warmwater: | via c.v.-ketel |
Ligging: | Centrum |
Extra's: |
Tuin Balkon / dakterras Parkeergelegenheid Garage Schuur/berging Carport |
5445 AB Landhorst
Vraagprijs:
op aanvraag
Uitgebouwde vrijstaande woning met royale garage/hobbyruimte en carport op 524 m² grond.
Indeling
Begane grond:
Hal met tegelvloer, meterkast met krachtgroep, ruime woonkamer met houten vloer en vaste kast, eetkeuken met tegelvloer en vloerverwarming, hoekkeukeninrichting voorzien van gaskookplaat, oven, combi magnetron/oven, afzuigkap, ingang naar kelderkast welke geheel is betegeld, bijkeuken met tegelvloer en witgoedaansluitingen en werkblad, tevens voorzien van een vaste kast met pomp t.b.v. vloerverwarming, een bergkast, toilet met hangend closet en vaste wastafel, c.v.-ketel combi (Nefit 2012), ruime badkamer met vloerverwarming, ligbad, douchehoek, vaste wastafel met badmeubel en speelse lichtinval.
De garage en hobbyruimte is opgetrokken met spouwmuren en voorzien van ABC-golfplaten. De garage/ hobbyruimte zijn voorzien van een smeerput, krachtstroom en een rookkanaal. De zolderberging is bereikbaar via een vlizotrap in de garage.
De tuin is leuk aangelegd en voorzien van een royaal terras, tuinberging met enkele fruitbomen.
Tussen het woonhuis en de garage is een overdekte ingang met carport gecreëerd. De carport is voorzien van enkele lichtkoepels.
1e verdieping:
Overloop met laminaatvloer.
Slaapkamer met laminaatvloer en een kastenwand.
Slaapkamer met laminaatvloer, vaste kast en deur naar balkon
Slaapkamer met laminaatvloer, vaste kast en een vaste wastafel.
Slaapkamer met laminaatvloer en een vaste kast.
2e verdieping:
Bereikbaar met vlizotrap. Het dak is voorzien van isolatie en dit is afgewerkt met Mill-pannel.
Algemeen:
Het pand is gebouwd in 1966 en enkele jaren later uitgebouwd. Het pand is voorzien van spouw- en dakisolatie, tevens geheel voorzien van hardhouten kozijnen met isolerende beglazing.
Op zoek naar vrijstaand wonen met royale garage/hobbyruimte?